Opinie Egerton sp. z o.o. Zabrze

Nazwa firmy: Egerton sp. z o.o.
Adres:  ul. Legnicka 21, 41-811 Zabrze
Telefon: +48 729 086 064
WWW: https://egerton.pl/

Opis: Egerton sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem dostarczającym profesjonalne wyposażenie medyczne do szpitali oraz wszystkich innych jednostek użyteczności publicznej. Egerton zdobywa dobre opinie ze względu na wyjątkowo szeroki asortyment najwyższej jakości. Wśród dostępnych produktów znajdują się między innymi meble medyczne, sterylizatory powietrza, a także stoły i fotele operacyjne. Jednym z odbiorców są placówki medyczne, które mogą liczyć na sprzęt medyczny w rozsądnych cenach. Firmę Egerton wyróżnia darmowa dostawa własnym transportem i montaż sprzętu, szkolenia produktowe oraz serwis (również pogwarancyjny).
Praca w Egerton sp. z o.o. Zabrze jest ceniona ze względu na dobre zarobki, możliwość rozwoju w branży medycznej i stałe poszerzanie swoich kompetencji. Osoby poszukujące zatrudnienia mogą kontaktować się z firmą Egerton w celu poznania szczegółów dot. ofert pracy.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Sprawdź Opinie
Average rating:  
 3 reviews
by drsiekier on Sprawdź Opinie

Firma Egerton to firma w 100% godna polecenia. Nasza współpraca przebiegła bez zarzutu. Stały kontakt i profesjonalne doradztwo ze strony ekspertów Egertona pozwoliło mi wybrać produkty najlepiej spełniające moje oczekiwania. Jeśli zajdzie taka potrzeba - z pewnością skorzystam z oferty Egertona raz jeszcze.

by martyna_j on Sprawdź Opinie

Polecam Egerton. Świetna współpraca - pomogli mi dobrać najlepsze zabezpieczenia do mojej kliniki.

by tdabski on Sprawdź Opinie

Szczerze polecam firme egerton. Najlepsze zabezpieczenia przeciwpandemiczne do firmy jakie sa na rynku